5., neděle 20.9.2015
SKLH Žďár nad Sázavou - Dynamo Pardubice ZNS - PAR
SKLH Žďár nad Sázavou: Nečas – Melichar, Junek, Pachl, Čermák, Myška, Kukla – Křehlík, Jindra, Hromádka, Primožič, Šutera, Pytlík, Brejcha, Nedomlel, Tobiáš
Dynamo Pardubice: Vlk – Dubovči, Pejzl, Oliva, Leder, Rudy, Sýkora – Blümel, Mazura, Zeman, Bucek, Chára, Rozlílek, Koffer, Hricuš, Jelínek, Svatoš, Sajdl
Branky a nahrávky: 13. Blümel (Leder, Zeman), 31. Leder (Svatoš), 48. Mazura (Chára, Pejzl), 53. Koffer (Mazura, Zeman), 57. Bucek (Mazura). Rozhodčí: Kopeček - Klouda, Bernard. Vyloučení: 0:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 75. Průběh utkání: 0:5.

Na mladší dorost Plamenů čekal další těžký soupeř - HC Dynamo Pardubice. Žďárské Plameny si v první třetině vytvořily dvě velké šance, ale proměnit je v branku Tobiáš ani Primožič nedokázali.

To naopak na druhé straně se po krásné akci, kdy si kotouč vyměnili v útočné třetině všichni tři útočníci Pardubic trefil Matěj Blümel.

Pardubice byli aktivnějším týmem, nicméně Plameny dlouho držely naději, kterou však snížil v polovině zápasu Václav Leder. Nahozený kotouč od modré čáry skončil až v síti Nečase.

Třetí třetina už byla však jednoznačně v režii Dynama. To postupně přidalo další tři branky a o osudu utkání bylo rozhodnuto.